Psia przyjaźń i wyżywienie pupila – najlepsza karma dla psa i kota.

Tacy, którzy mają psa nie tylko po to, by uwiązać go na łańcuchu, nie tylko po to, by chwalić się nim przed znajomymi, ale też po to, by dać temu zwierzęciu całe swoje serce.

Najlepsza karma dla psa, najbardziej wymyślne posłanie, piękna obroża i smycz, a przede wszystkim dużo cierpliwości, miłości i uwagi poświęconej pupilowi naprawdę procentują. Zwierze potrafi odwdzięczyć się bezgraniczną miłością i przywiązaniem aż po grób.

Wiele jest przecież historii, gdy właściciel umiera na ulicy lub gdy zabiera go pogotowie, a wierny piesek m miesiącami czeka wciąż na powrót swojego ukochanego pana.

Dla psa nie jest najważniejsze to, czy jego posłanie jest wypchane sianem czy najbardziej miękkim puchem, czy jego obroża jest z lichego paska czy też z najdroższej skóry wybijanej diamencikami, czy najlepsza karma dla psa, jaką dostaje od właściciela to ta najdroższa czy ta zwykła – ważne dla niego jest to, że jego pan okazuje mu zainteresowanie i miłość. Dlatego tak ważne jest dobre traktowanie oraz najlepsza karma dla kota.

Pies potrafi obronić swego właściciela przed napastnikiem, potrafi zaalarmować domowników o pożarze czy włamaniu, potrafi przepędzić złodzieja, a odpowiednio wyszkolony potrafi nawet zaopiekować się chorym człowiekiem.

Pies jest przewodnikiem niewidomych, jest ratownikiem górskim, jest pomocą dla policjanta. Tylko on bezbłędnie potrafi odnajdywać zasypanych w górach czy w zawalonych domach, potrafi wyczuć obcego, ostrzec przed niebezpieczeństwem, zaalarmować jakiekolwiek problemy.

I wszystko to z miłości do człowieka.

Tagged as: najlepsza karma dla kota, najlepsza karma dla psa, przyjaciel, spacer, zwierzę Leave a comment

Leave a Reply